درباره ما

ارزان تعمیر از سال ۱۳۸۴ در حوزه صنعتی درب های اتوماتیک و سیستم های حفاظتی و فعالیت خود را آغاز کرده است. این مجموعه درصدد تامین قطعات اولیه پرداخته و با جذب کارشناسان و متخصصان خبره و با بهره گیری از بروزترین آموزش ها در سطح بین المللی توانست در عرضه درب های اتوماتیک و سیستم های حفاظتی سطح علمی بالایی را کسب کند. یکی از اصول مهم و اولیه مرکز ما در صنعت درب های اتوماتیک خدمات نوین و با کیفیت به مشتریان است چرا که به وضوح مشاهده شده است که تعمیرات و نصب در این صنف شغلی خیلی تخصصی نبوده و همیشه مشکلات متعددی گریبان گیر مشتریان عزیز شده است. با این حال تصمیم به تشکل تیم تعمیرات تخصصی درب اتوماتیک در استان تهران نمود و در حال حاضر مرکز خدمات درب های اتوماتیک در کشور می باشد.

دپارتمان های خدمات درب های اتوماتیک

۱- مدیریت

۲- مالی

۳- فروش

۴- خدمات

۵- تامین قطعات

۶- توزیع و نصب

۷- بخش مشاوره و پاسخگویی به حل مشکلات مشتریان و همکاران

لازم بذکر است که در بخش تعمیرات درب اتوماتیک, کارشناسان شرکت توانایی علمی بالا برای تعمیرات کلیه قطعات درب های اتوماتیک را دارا می باشند و بنا بر نوع اشکال دستگاه تمامی قطعات و اجزای لازم از قبیل قطعات موتور, جک, ریل ماردونی, ریل تلسکوپی, سنسورهای رگلاژ جک, مگنت ها, میکروسوئیچ ها, بلبورینگ های موتور, دنده و گیربکس, IC های رگلاتور و دیگر اجزای بورد کنترل جک مثل ترانسفورماتور, ترمینالها و تغذیه چشمی ها و …  بنا بر نوع عیب و اشکال آن باز شده و روی هر کدام که عیبی داشته باشد کار تعمیرات و سرویس کاری بطور کامل انجام می شود و پس از انجام امور تعمیرات نیز در هر مرحله قطعات دستگاه بصورت کامل تست میگردد. همچنین قطعات جک اتوماتیک پس از تعمیرات و سرویس کاری, توسط کارشناسان شرکت در محل مشتری نصب میگردد و پس از تست های مربوطه تاییدیه مشتری اخذ میگردد و فاکتور شرکتی نیز به مشتری تحویل داده می شود.

شما می توانید برای برآورد هزینه تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ با شماره ۰۹۱۲۷۵۴۶۴۷۵ تماس بگیرید و اشکالات مربوط به این اقدامات را تشریح نمایید تا هزینه تخمینی را برای شما محاسبه کنند.

تماس 24 ساعته