تعمیر کرکره برقی – تعمیرات کرکره برقی – تعمیر کرکره اتوماتیک

تعمیر کرکره برقی – کرکره های اتوماتیک

تعمیر کرکره برقی – تعمیرات کرکره برقی – تعمیر کرکره اتوماتیک – سیستم درب اتوماتیک کرکره ای در ایران با توجه به راحتی کارکرد و قیمت پایین تر مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. درب های کرکره ای به طور معمول از گذشته تا کنون برای مغازه ها استفاده می شد. با ورود سیستم اتوماتیک آن در ایران همراه با تغییرات صورت گرفته برای اتوماتیک کردن کرکره مغازه ها گروهی از مردم برای خانه های مسکونی خود ازاین سیستم استفاده نمودند.

درب‌های اتوماتیک کرکره ای یکی از انواع درب‌های اتوماتیک می‌باشد که به شرح زیر می‌باشد:

درب اتوماتیک کرکره ای فروشگاهی

درب اتوماتیک کرکره ای پارکینگی

درب اتوماتیک کرکره ای سرعت بالا

درب اتوماتیک کرکره ای ضد سرقت پلی کربنات رول گیتر

درب اتوماتیک کرکره ای پنجره ای

درب اتوماتیک کرکره ای زیر سقفی یا سکشنال

تعمیر کرکره برقی
تعمیر کرکره برقی

تعمیر کرکره اتوماتیک – کرکره برقی

جهت انواع کرکره برقی اتوماتیک از موتورهای مختلفی می توان استفاده کرد. موتور ساید، موتور سنترال و موتور توبالر ( لوله ایی ) از انواع موتورهایی می باشند که جهت مکانیزه کردن کرکره برقی قابل استفاده اند. این موتورها دارای سیستم خالص کن دستی می باشند تا در زمان قطع برق به صورت دستی کرکره باز و بسته می شوند. موتورهای کرکره برقی اتوماتیک با توجه به قدرت کشش و لیفت در رنج های مختلفی موجود می باشند. این کرکره برقی اتوماتیک از مونتاژ اسلت آلومینیوم فوم دار با سایز ۵۵ میلیمتر ساخته می شود که اصطالحا به آن کرکره برقی اتوماتیک پنجره ای گفته می شود. این تیپ کرکره برقی اتوماتیک با سایز ظریف اسلت آلومینیوم ۵۵ میلیمتر فومدار ( پلی یورتان ) پنجره ای مدرن و حفاظی مقاوم جهت افزایش امنیت اماکن مسکونی، اداری و تجاری خواهند بود. می توان در کرکره برقی اتوماتیک با اسلت آلومینیومی ۵۵ بخش موتور ازکل محصول حذف کرد و فنر مخصوصی را جایگزین آن کرد تا سیستم کرکره دستی حاصل شود.

تعمیر کرکره برقی

یکی از امتیازات کرکره برقی پنجره ای با اسلت آلومینیومی ۵۵ رنگ مقاوم و ضدخش این محصول است که اسکرچ نامیده می شود، در انواع مختلف اسلت آلومینیومی فوم دار ۵۵ نوع پانچدار نیز دیده می شود که در زمان بسته بودن کرکره برقی اتوماتیک بخشی از نور خارج را به داخل هدایت می کند. عایق بودن این نوع اسلت آلومینیوم فوم دار در برابر صدا، گرما، سرما و رطوبت از دیگر مزایای این کرکره برقی اتوماتیک می باشد. اسلت رول فوم توسط دستگاه رول فرمینگ تولید می شود.

تعمیر کرکره برقی

پرده کرکره برقی اتوماتیک از طریق انواع تیغه، اسلت (SLAT ) و یا پروفیل سایز ۷۷ یا ۰۸ میلیمتر فوم دار ( پلی ارتان ) تهیه می شود. تیغه یا اسلت فوم دار آلومینیومی به وسیله دستگاه رول فرمینگ تولید می شود و این نوع کرکره برقی اتوماتیک جهت انواع درب های تجاری، مسکونی،اداری و نیمه صنعتی قابل استفاده می باشد. تیغه آلومینیوم ۷۷ فوم دار در کرکره های برقی اتوماتیک دارای رنگی مقاوم می باشند که اصطالح صنعتی آن آنتی اسکرچ است یعنی رنگ با الیه ضد خش. جهت تحرک پرده کرکره برقی اتوماتیک از موتورهای مختلف می توان بهره گرفت اما استاندارد موتور در کرکره برقی اتوماتیک با تیغه آلومینیوم فوم دار ۷۷ توبالر موتور Motor Tubular می باشند که با شفت هشت وجهی ( هشت پر ) مونتاژ می شوند. استفاده تیغه آلومینیوم فوم دار سایز ۷۷ در کرکره برقی اتوماتیک موجب کاهش صدا، عایق گرما و و سرما و کاهش نیروی وارده بر موتور خواهد شد.وزن هر مترمربع از کرکره برقی اتوماتیک با تیغه آلومینیوم فوم دار ۷۷ برابر ۴/kg7 می باشند.

انواع موتور سیستم کرکره برقی:

سانترال – توبلار – ساید

تعمیر کرکره اتوماتیک
تعمیر کرکره اتوماتیک

تعمیرات کرکره برقی – انواع تیغه سیستم کرکره برقی

تیغه کرکره برقی تک جداره و دو جداره

تیغه کرکره برقی فوم دار

تیغه قلاب برعکس

تیغه قوس دار و تیغه های تخت

تیغه غضروف دار

تیغه پانچ دار

تیغه شفاف نانو کامپوزیت

قطعات سیستم درب اتوماتیک کرکره ای

موتور – تیغه – شفت – ریل – قوطی – پلیت – اندکپ – یاتاقان – بست ستاره ای – کپس – جاقفلی – مدار فرمان – واشر مویی – لاستیک انتهایی تیغه – تیغه انتهایی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − یازده =

تماس 24 ساعته